Ostukorv
Ostukorv

lõpeta ootamine!

muutused tulevad

kui valid julgeda.

Coaching aitab tuua selgust oma mõtetesse ja luua teadlikult tulevikku

teraapia aitab mõista oma mustreid ja käitumist, et luua oma ellu soovitud muutusi

Mida iganes Sa koged, millesse usud või milles kahtled, iseendast teadlikuks saamine on oma unistuste elu elamise ja soovitud muutuste loomise kunsti oluline osa. Ma toetan ja julgustan Sind, küsin õigeid küsimusi, aitan näha vastuseid ja leida ressursse. Kõike seda turvaliselt ja hoitult.

Sa saad kergust ja selgust!

"

Mõnikord piisab ühest väljaöeldud lausest, et muuta kogu maailmapilti. Minuga juhtus see Joyaga esimesel vastuvõtul. Joyas on sõnuseletamatu intuitsioon, empaatia ja tarkus ning meetod, kuidas ta sellest tarkusest kantuna inimesi aitab, on ühelt pool müstiline aga samal ajal väga reaalsete tulemustega.

Kerli Kehman

Life coaching

Aitan Sul luua selgust oma ellu. Kas see on siis seotud karjääri, suhete või iseenda otsimisega mõnes muus aspektis.

Need on küsimused mille vastused on Sul endal olemas, tuleb vaid osata need üles leida ja nähtavaks teha. Mul on sinu otsingute toetamiseks hulganisti kogemusi, praktilisi teadmisi, töötavaid tehnikaid, julgust ja minu hea sõber- intuitsioon. Iga kriis on võimalus. Kasuta seda targalt!

60MIN- 90 €

ENESEARENGU- JA SUHTENõustamine

Teraapia ja coachingu erinevus on perspektiivis. Vahel on vaja vaadata minevikku, märgata korduvaid mustreid, mõtestada toimunut uuel viisil lahti, et saaks olevikus olla kerguses ja vaadata tulevikku helguses.

Sinu olevikus kaasas olev minevik, mõtted ja tunded väljenduvad sinu kehakirjas, haigustes, käitumismustrites, valikutes, suhetes ja korduvates olukordades. Tahad neid muuta? Ma tean, et kõik on võimalik. Kes otsib, see leiab!

90MIN - 120 €

TEADLIKU TOITUMISE NÕUSTAMINE

See mida ja kuidas Sa sööd ning kuidas mingi toit Sind mõjutab on rohkem kui silmaga nähtav. Toit ja selle mõju Sinule on seotud

Püsivad muutused kergemas kaalus ja tervemas kehas tulevad läbi mõistmise ja teadlike valikute. Sinu jõud peitub Sinu teadmistes, mitte enda piitsutamises! Mina aitan Sul oma söömisharjumusi ja toitumisega seotud probleeme analüüsida, leida lihtsamaid seletusi võimatuna näivatele olukordadele ja saada ühendus oma sisemiste ressurssidega soovitud muutuste loomiseks! Lisaks on mul palju häid nippe ja trikke söömise (ja elu) tervislikuks nautima õppimiseks!

90MIN - 120 €

KIIRKONSULTATSIOON

Koged midagi ebameeldivat või satud olukorda kus ei tea mida ja kuidas edasi teha? Alati võib helistada sõbrale aga vahest on väga vaja erapooletut ja professionaalset nõu, just õigeid küsimusi ja edasist tegevusplaani.

Kiire konsultatsioon telefonikõne või video teel võib olla suureks abiks. Olen sinu jaoks täielikult olemas, teeme koos kiire analüüsi hetkeolukorrale, sõnastame probleemi ja aitan sul paika panna edasise tegevuskava. Sina saad oma tegemistega rahulikumalt edasi toimetada, samas oma mõtted ja energia lahendusele suunates!

Kiirkonsultatsiooni jaoks saad aja kahe tööpäeva jooksul! Kõige kiirem ja mugavam viis olla kuulatud ja toetatud!

20MIN - 30 €

"

Tund aega võib päris palju muuta. Joya oskab tõesti kuidagi fookust paika loksutada. Puudutasid midagi. Mind ümbritsev maailm näeb nüüd välja hoopis teistsugune, vaatan kõike hoopis teistmoodi. Aitäh!

Ahti Eistre

sa ei ole üksi,

jagades ja koos on

kergem