Ostukorv
Ostukorv

lõpeta ootamine!

muutused tulevad

kui valid julgeda.

Coaching aitab tuua selgust oma mõtetesse ja luua teadlikult tulevikku

teraapia aitab mõista oma mustreid ja käitumist, et luua oma ellu soovitud muutusi

Mida iganes Sa koged, millesse usud või milles kahtled, iseendast teadlikuks saamine on oma unistuste elu elamise ja soovitud muutuste loomise kunsti oluline osa. Ma toetan ja julgustan Sind, küsin õigeid küsimusi, aitan näha vastuseid ja leida ressursse. Kõike seda turvaliselt ja hoitult.

Sa saad kergust ja selgust!

"

Ma väärtustan oma kliente, nende aega ja olemust. Sinu soov minu vastuvõturuumis on õige ja turvaliselt hoitud. Mina luban endal olla ehe ja aus, see laieneb ka Sulle!

JOYA

Life coaching

Aitan Sul luua selgust oma ellu. Kas see on siis seotud karjääri, suhete või iseenda otsimisega mõnes muus aspektis.

Need on küsimused mille vastused on Sul endal olemas, tuleb vaid osata need üles leida ja nähtavaks teha. Mul on sinu otsingute toetamiseks hulganisti kogemusi, praktilisi teadmisi, töötavaid tehnikaid, julgust ja minu hea sõber- intuitsioon. Iga kriis on võimalus. Kasuta seda targalt!

NB! Hetkel elan Hispaanias ja kõik kohtumised toimuvad webi vahendusel!

60MIN- 90 €

ENESEARENGU- JA SUHTENÕUSTAMINE (PERSONAALNE JA PAARIDELE)

Teraapia ja coachingu erinevus on perspektiivis. Vahel on vaja vaadata minevikku, märgata korduvaid mustreid, mõtestada toimunut uuel viisil lahti, et saaks olevikus olla kerguses ja vaadata tulevikku helguses.

Sinu olevikus kaasas olev minevik, mõtted ja tunded väljenduvad sinu kehakirjas, haigustes, käitumismustrites, valikutes, suhetes ja korduvates olukordades. Tahad neid muuta? Ma tean, et kõik on võimalik. Kes otsib vastuseid oma küsimustele ja soovib oma ellu muutusi luua, see ka leiab seda!

Mina pakun sulle turvalist ja hoitud vestlust, ausaid küsimusi, toetust ja mõistmist. Toon nähtavale uusi perspektiive, peidetud ressursse ja erinevaid võimalikkusi!

NB! Hetkel elan Hispaanias ja kõik kohtumised toimuvad webi vahendusel!

90MIN - 120 €

ARMASTUSE RÄNNAK PAARIDELE

Mänguline ja sügavalt puudutav teraapiline armastuse sessioon paaridele. Rännaku käigus räägime teile olulistest teemadest, lisaks juhendan paari praktilisi lähendavaid ja avavaid harjutusi tegema. Teemad ja fookus on vastavalt paari soovidele ja vajadustele. 

NB! Hetkel elan Hispaanias ja kõik kohtumised toimuvad webi vahendusel!

2,5h- 195 €

PAARISESSIOON PAARILT PAARILE

Partnerlussuhet toetavat kohtumist viin läbi mina koos oma suhte- ja paariterapeudist partneri, Indres Viirsaarega. Avame ühiste teadmiste ja kogemuste toel teie suhte probleemsed aspektid, aitame omavahelisse suhtlusse tuua ausust, ehedust ja avatust. Ruumis on kaks paari- nii mees kui naine on mõistetud ning hoitud. Loome paarina teile turvalise ja hoitud ruumi, jagame ka oma isiklikke kogemusi ja teadmisi.

Toetame ka seksuaalsusega seotud teemade turvalisel arutelul ja jagame praktilisi nõuandeid.

NB! Hetkel elan Hispaanias ja kõik kohtumised toimuvad webi vahendusel!

2,5h - 350 €

TEADLIKU TOITUMISE JA ERIDIEETIDE (GV, KETO JMS) NÕUSTAMINE

See mida ja kuidas Sa sööd ning kuidas mingi toit Sind mõjutab on rohkem kui silmaga nähtav. Toit ja selle mõju Sinule on seotud

Püsivad muutused kergemas kaalus ja tervemas kehas tulevad läbi mõistmise ja teadlike valikute. Sinu jõud peitub Sinu teadmistes, mitte enda piitsutamises. Mina aitan Sul oma söömisharjumusi ja toitumisega seotud probleeme analüüsida, leida lihtsamaid seletusi võimatuna näivatele olukordadele ja saada ühendus oma sisemiste ressurssidega soovitud muutuste loomiseks! Jagan Sulle häid nippe ja trikke söömise (ja elu) tervislikuks nautima õppimiseks! Samuti on mul palju teadmisi ja kogemusi eridieetide alal (gluteenivaba, kaseiinivaba, keto jt).

NB! Hetkel elan Hispaanias ja kõik kohtumised toimuvad webi vahendusel!

90MIN - 120 €

KIIRKONSULTATSIOON

Koged midagi ebameeldivat või satud olukorda kus ei tea mida ja kuidas edasi teha? Alati võib helistada sõbrale aga vahest on väga vaja erapooletut ja professionaalset nõu, just õigeid küsimusi ja edasist tegevusplaani.

Kiire konsultatsioon telefonikõne või video teel võib olla suureks abiks. Olen sinu jaoks täielikult olemas, teeme koos kiire analüüsi hetkeolukorrale, sõnastame probleemi ja aitan sul paika panna edasise tegevuskava. Sina saad oma tegemistega rahulikumalt edasi toimetada, samas oma mõtted ja energia lahendusele suunates!

Kiirkonsultatsiooni jaoks saad aja kahe tööpäeva jooksul! Kõige kiirem ja mugavam viis olla kuulatud ja toetatud!

20MIN - 30 €

KLIENTIDE TAGASISIDE

sa ei ole üksi,

jagades ja koos on

kergem