Ostukorv
Ostukorv

lõpeta ootamine!

muutused tulevad

kui valid julgeda.

Coaching aitab tuua selgust oma mõtetesse ja luua teadlikult tulevikku

teraapia aitab tervendada mineviku haavasid ja luua kergust olevikku

Mida iganes Sa koged, millesse usud või milles kahtled, iseendast teadlikuks saamine on oma unistuste elu elamise ja soovitud muutuste loomise kunsti oluline osa. Ma toetan ja julgustan Sind, küsin õigeid küsimusi, aitan näha vastuseid ja leida ressursse. Kõike seda turvaliselt ja hoitult.

Sa saad kergust ja selgust!

Life coaching

Aitan Sul luua selgust oma ellu. Kas see on siis seotud karjääri, suhete või iseenda otsimisega mõnes muus aspektis.

Need on küsimused mille vastused on Sul endal olemas, tuleb vaid osata need üles leida ja nähtavaks teha. Mul on sinu otsingute toetamiseks hulganisti kogemusi, praktilisi teadmisi, töötavaid tehnikaid, julgust ja minu hea sõber- intuitsioon. Iga kriis on võimalus. Kasuta seda targalt!

60MIN- 90 €

ENESEARENGU Nõustamine

Teraapia ja coachingu erinevus on perspektiivis. Vahel on vaja vaadata minevikku, märgata korduvaid mustreid, mõtestada toimunut uuel viisil lahti, et saaks olevikus olla kerguses ja vaadata tulevikku helguses.

Sinu olevikus kaasas olev minevik, mõtted ja tunded väljenduvad sinu kehakirjas, haigustes, käitumismustrites, valikutes, suhetes ja korduvates olukordades. Tahad neid muuta? Ma tean, et kõik on võimalik. Kes otsib, see leiab!

90MIN - 120 €

HOLISTILINE TOITUMISALANE NÕUSTAMINE

See mida ja kuidas Sa sööd ning kuidas mingi toit Sind mõjutab on rohkem kui silmaga nähtav. Toit ja selle mõju Sinule on seotud

Püsivad muutused kergemas kaalus ja tervemas kehas tulevad läbi mõistmise ja teadlike valikute. Sinu jõud peitub Sinu teadmistes, mitte enda piitsutamises! Mina aitan Sul oma söömisharjumusi ja toitumisega seotud probleeme lahti häkkida, leida lihtsaid seletusi võimatuna näivatele olukordadele ja saada ühendus oma sisemiste ressurssidega soovitud muutuste loomiseks! Lisaks on mul palju häid nippe ja trikke söömise ja elu nautimise õppimiseks!

90MIN - 120 €

HOLISTILINE TERVISEALANE NÕUSTAMINE

Igal haigusel, õnnetusel ja füüsilisel kannatusel on ka emotsionaalsed seosed ehk metapõhjused. Me ei saa alati valida seda mis meiega juhtub, küll aga saame kogemustest õppida ja soovi korral luua oma ellu vajalikke muutusi. Mina aitan sul oma tervisprobleemide põhjustest paremini aru saada, vabastada piiravaid käitumis- ja mõttemustreid, suunan võtma vastutust oma elu ja tervise eest ning toetan sind teadlike muutuste loomise teel. Igal inimesel on olemas võimekus ennast täielikult ise tervendada. Küsimus on kui aus sa julged endaga olla ja kui palju tõesti valmis oma elu muutma!

90MIN - 120 €

sa ei ole üksi,

jagades ja koos on

kergem