Ostukorv
Ostukorv

Tere!

Rõõm, et tulid külla.

Oled südamest oodatud!

Soovid oma ellu muutusi, näha uusi võimalusi? Endale, oma tiimile või sõpradele?
Mina toon võimalikkused nähtavale,
Sina võtad endaga kaasa selle mida vajad.
Koolitustel, vastuvõttudel, sündmustel.

KES MA OLEN?

Minu nimi on Ingrid Joya Viirsaar. Ma olen terapeut, coach, koolitaja, inspiratsioonikõneleja ja heaolusündmuste looja.

Ma töötan enesearengu- ja suhteterapeudina, teadliku toitumise ja loodusterapeudina ning coachina. Lisaks vastuvõttudele, koolitustele ja töötubadele loon ma erinevaid heaolusündmusi. Minu moto on, et elu saab olla kerge ning olulised taipamised ja suured muutused saavad tulla nii eravastuvõtul, koolitusel kui ka (miks mitte) peol olles.

OLEN ÕPPINUD ja praktiseerinud loovaid kunste, meediakunsti, kommunikatsioonijuhtimist. Töötanud palju aastaid turundus- ja reklaamijuhina ning korraldanud sündmusi. Seejärel vaatasin maailma professionaalse fotograafina. Nüüdseks olen ka sertifitseeritud toitumisnõustaja, kogemusnõustaja, loodusterapeut, coach ja inspiratsioonikõneleja. 

OMA TÖÖS seon ma tervikuks inimolemuse erinevaid aspekte ja aitan luua reaalseid soovitud muutusi kasutades selleks teadmisi inimpsühholoogiast, iseenda juhtimise kunsti, looduse ja taimede tarkusi, teraapilisi mängusid, meelt avardavaid harjutusi ja toimivaid praktikaid.

MA OLEN hea suhtleja ja oskan seda läbi enda kogemuste ja olemuse ka teistele õpetada ning inspireerida olema avatud ja aus. Iseenda ja teistega. Julgus olla mina ise ja samas muutuda, enesekindlus, loovus ja elurõõm on nauditava elu olulised osad!

MIDA MA TEEN?

KÕIK ON VÕIMALIK, mis on SINU jaoks oluline ja mille SINA võtad fookusesse: kerge ja rõõmus elu, südamlikud suhted perega, tõstev paarisuhe, inspireeriv elukeskkond, edu ja rahuldust pakkuv töö, ka kõige suuremate unistuste täitumine, oskus nautida ja lihtsalt olla, kontakt oma keha ja tervisega, külluses raha või mis iganes Sinu jaoks oluline on.

MINU ANNE on õpetada julgema, inspireerida, märgata korduvaid mustreid ja seniseid piiranguid, leida üles oma anded, vajalikud ressursid, meeskondadel märgata ja võimendada oma tugevusi ja ühtsust, naistel saada ühendust oma ürgse naiselikkusega, meestel mehelikkusega, inimesi kokku tuua, tuletada meelde mängu ja lusti olulisust ning laiendada arusaamasid inimvõimete piiridest.

MINU KIRG on luua teadlikke ja väärtuslikke hetki, olulisi ja meeldejäävaid sündmusi, elumuutvaid taipamisi ja kogemisi. Lihtsalt, selgelt ja mis kõige olulisem- mänguliselt!

MINU KINGITUS SINULE on Sind inspireerida, julgustada, toetada, tuua Sinu ellu mängulisust ja lusti, teha nähtavaks erinevad võimalused,  aidata leida üles vastused enda seest, et Sa oskaksid veel paremini ISE luua oma ellu soovitud muutusi ja julgeksid valida võtta oma elu eest vastutuse!

-Kõik on võimalik!-.

Joya