Ostukorv
Ostukorv

Sündmused

ELU ON ELAMISEKS,

NAUTIMISEKS.

IGAS HETKES ON

pidu sinus eneses!

TELLI OMA SÜNDMUSELE & PRIVAATPEOLE KONTSERTRÄNNAK VÕI P.O.Y.L. EHK PARTY OF YOUR LIFE

Uues ja meeli erutavas formaadis kontserdid, sündmused, muusika, sõna, laulu ja tantsu ekstaatiline sümbioos on sündinud. Iga pidu on kordumatu, fenomenaalne ja koht kus nautida, vabaneda igapäeva hallist ning sündida uueks!

Pidu mis teeb sinust parema inimese!

KONTSERTRÄNNAK

INGRID JOYA TSIREL & KADRI VOORAND

Kontsertrännakud sobivad nii festivalide lavadele, suursündmuste hingestatud kõrghetkeks, firmapidudele, privaatsündmustele, nii kontsertsaalidesse kui loodusesse. Pikkus ja sisu on meie endi valida. Me oleme kontsertrännakuid teinud nii tuhandele kui ka kahekümnele inimesele, suurtel lavadel ja privaatsetes paikades. Kõik saab toimuma just nii nagu vaja, täiesti erilise ja kordumatu elamusena, sisuliselt ja tehniliselt parimal võimalikul moel!

P.O.Y.L. = PARTY OF YOUR LIFE

Iga sündmus ja pidu sinu elus on eriline ja kordumatu. P.O.Y.L. on aga midagi meeli erutavat. Ükskõik mis tööd sa teed või kuidas oma päevasid sisustad, SINU ELU PIDU kestab kogu aeg! P.O.Y.L. on eksklusiivne ja külluslik peoformaat erinevate teemade ja stiilidega, tähistamaks ja nautimaks elu!
Luksusliku ja üllatusi täis õhtu juhatab sisse KONTSERTRÄNNAK. Unusta ära kõik seni kehtinud reeglid jalg üle põlve kontserdi kuulamise või pidutsemise viiside kohta. 
JOYA juhatab peo sisse südames kohale tulemisega, hea ja tõstva tundega läbi lugude ja juhtmõtete. KADRI VOORAND improviseerib, teeb muusikat ja laulab igaühe hinge helisema. Seejärel läheb chill-lounge edasi tõeliselt ägedaks ja kuumaks tantsukaks. Pidu lõpeb improvisatoorse ja üllatusi täis laulude, häälte ja helide saatel, oma kogemusi kokku pakkides.
Sel ajal kui sina lihtsalt naudid, chillid, tantsid või lööd mõnust nurru, laeme meie sind inspireeriva ja elu muutva sõna, muusika ja rütmidega.
Kõik mis kohapeal sünnib on kordumatu ja fantastiline, kokku loodud inimeste poolt, kes tõeliselt naudivad mida nad teevad ja see on üsna kindlasti üks ilus hetk sinu elu peost!
P.O.Y.L. peod toimuvad paar korda aastas avalikult ning me korraldame tellimuse peale ka erapidusid!

TOIMUVAD SÜNDMUSED