Ostukorv
Ostukorv

Privaatsundmused

Rõõm sind kohata

Aitäh, et tulid ja tunned huvi.

Oled südamest oodatud!

Soovid muutusi, mängulisust, näha uusi võimalusi? Endale, oma tiimile või sõpradele? Mina küsin ja toon võimalikkused nähtavale, Sina vastad ja võtad selle mida vajad.
Koolitustel, vastuvõttudel, sündmustel.

KES MA OLEN?

Minu nimi on Ingrid Joya Tsirel. Ma olen coach, enesearenguterapeut, inspiratsioonikoolitaja ja heaolusündmuste looja.

LOOVUS JA MÄNGULISUS koos iseenda teadliku analüüsi ja juhtimise oskustega on suurte asjade alguseks. Olgu selleks siis sisemise rahu, partnerlussuhete, erialase eneseleidmise, tervise või muud teemad.

OLEN ÕPPINUD ja praktiseerinud loovaid kunste, meediakunsti, kommunikatsiooni kunsti, turundust, reklaami, isetervenemise kunste, teraapia kunste, kõnekunsti ning toitumis- ja taimetarkusi.

OMA TÖÖS seon ma tervikuks inimolemuse erinevaid aspekte ja aitan luua reaalseid soovitud muutusi kasutades selleks teadmisi inimpsühholoogiast, märkamise ja jagamise kunsti, looduse ja taimede tarkusi, teraapilisi mängusid, meelt avardavaid harjutusi ja toimivaid praktikaid.

MA OLEN hea suhtleja ja oskan seda läbi enda kogemuste ja olemuse ka teistele õpetada ning inspireerida olema avatud ja aus. Iseenda ja teistega. Julgus olla mina ise ja samas igas hetkes muutuda on suur väärtus!

MIKS MA OLEN?

KÕIK ON VÕIMALIK, mis on SINU jaoks oluline ja mille SINA võtad fookusesse: kerge ja rõõmus elu, südamlikud suhted perega, tõstev paarisuhe, inspireeriv elukeskkond, edu ja rahuldust pakkuv töö, ka kõige suuremate unistuste täitumine, oskus nautida ja lihtsalt olla, kontakt oma keha ja tervisega, külluses raha või mis iganes Sinu jaoks oluline on.

MINU ANNE on õpetada julgema, inspireerida, märgata korduvaid mustreid ja seniseid piiranguid, leida üles oma anded, vajalikud ressursid, meeskondadel märgata ja võimendada oma tugevusi ja ühtsust, naistel saada ühendust oma ürgse naiselikkusega,  inimesi kokku tuua, tuletada meelde mängu ja lusti olulisust, jagada teadmisi inimestest läbi taimede tundmise, looduse jõududest ja laiendada arusaamasid inimvõimete piiridest.

MINU KIRG on luua teadlikke ja väärtuslikke hetki, olulisi ja meeldejäävaid sündmusi, elumuutvaid taipamisi ja kogemisi. Lihtsalt, selgelt ja mis kõige olulisem- mänguliselt!

MINU KINGITUS SINULE on Sind inspireerida, julgustada, toetada, tuua ellu mängulisust, teha nähtavaks erinevad võimalused,  aidata leida üles vastused enda seest, et Sa oskaksid veel paremini ISE luua oma ellu soovitud muutusi.

-Kõik on võimalik!-.

Joya