Kontakt

See olen mina ja minu imeline elu. Sinna kuuluvad kolm last, kass ja üks lõputu tohuvapohu. Kõik need kallistused ja mälestuste killud oleks justkui siin ja praegu, alati minu omad. Ilusad hetked meie elus on väärt jäädvustamist, väärt mäletamist ja väärt jagamist. Iseendale olemine, kahekesi kulgemine, kasvav kõhuke, esimesed hetked lapsevanemana, arglikud sammud, kallistused, jalutuskäigud, tähtpäevad, niisama olemised. Kõik see hoiab mind elavana, paneb end tundma armastatu ja hoituna. On ütlemata soe tunne vanaema öökapil oma pere kapsaks sirvitud fotoraamatut näha, sõbrannadega ühist ägedat fotosessiooni meenutada või lastega koos keras pildiklõpse vaadata ja naeru kihistada.

Selleks, et oleks, mida mäletada ja jagada, tuleb tulla pildistama, fotograaf külla kutsuda või koos mõnusale jalutuskäigule minna. Et hetked mälusopist ei kaoks, vaid uhkesse pildiraami või armsasse fotoalbumisse jõuaks.

Minu hobi ja armastus on fotograafia. Mänguline, loov ja lõbus. Usun, et fotosessioon peaks olema eelkõige lustlik ja mõnus teekond, puhas olemise rõõm. Lapsed on mind õpetanud sellel teel mängima, hüppama, kargama ja vooluga kaasa minema. Et oleks hea olla.

Kui tunned, et just mina võiksin Sind, Sinu peret, kalleid, lähedasi pildistada, kirjuta mulle foto@joya.ee. Kui eelistad minuga rääkida, helista 505 1567.

Save


error: Content is protected!